Tutorialspoint

Savas Kalkan

Instructor

Courses (1)

chevron

About

chevron

Merhabalar,


Son 5 yılı React Native ile olmak üzere 12 yıldır mobil uygulama geliştiricisi olarak çalışmaktayım. Türkiye'nin çeşitli teknoloji devlerinin yanında global bir çok şirkette büyük projelerde görev aldım. Son olarak Turkcell Bip Messenger uygulamasının görüntülü konuşma modülünü React Native ile yazdım.
2021 yılı başında İngiltere'ye taşınarak Londra'da kendi yazılım şirketimi kurdum(sincapp mobi). Ve şu an kendi şirketim vasıtası ile İngiltere'de çoğunluğu ingiliz olmak üzere global şirketlere yazılım ve yazılımcı ekibim vasıtası ile yazılımcı desteği sağlıyorum.


Bugüne kadar kendi projelerim ile Google Play ve App store'da milyonlarca kullanıcıya ulaştım.


Diğer yandan çalıştığım büyük projeler ile de 100 milyonlarca kullanıcıya ulaşma şansı elde ettim.


Sektörün hem teknik hem kişisel ihtiyaçlarına tam anlamıyla hakim biri olarak amaca yönelik bir React Native eğitimi hazırladım.
Hazırladığım eğitim ile tecrübesiz birinden başlayarak mid seviye yazılımcılara kadar geniş bir yelpazeden herkesin çok kısa sürede sektörde prestijli bir yazılımcı olarak iş bulabileceği gibi kendi mobil uygulama fikirlerinizi de hayata geçirerek bir sonraki milyar dolarlık yazılım projesinin sahibi belkide siz olacaksınız.

Social Links

chevron

Talk to us

1800-202-0515